CRM QIWI – to platforma służąca przeprowadzaniu wysyłek SMS reklamowych do potargetowanych grup odbiorców. Klienci mogą skorzystać z kilku typów wysyłek. Nasza platforma pozwala na przeprowadzenie zaplanowanych wysyłek SMS i MMS, do baz dostarczonych przez Klienta lub zakupionych od zewnętrznych dostawców. Platforma pozwala dodatkowo na tworzenie własnych baz dzięki Indywidualnemu Numerowi Dostępowemu lub Numerowi Short Code.

 

 

Logowanie

   

SMS QIWI – to zintegrowana platforma do obsługi wszelkiego typu akcji SMS. Za jej pośrednictwem nasi Kontrahenci mogą przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowaną akcje konkursową, loteryjną lub plebiscytową. Platforma SMS QIWI daje ponadto możliwość łączenia w swoich akcjach wielu kanałów komunikacji, do których warto zaliczyć: aplikacje, mail, formularze na stronach konkursowych, fan page.

 

 

Logowanie

   

MAILING QIWI – to platforma stworzona z myślą o przeprowadzaniu kampanii mailingowych do ściśle spersonalizowanych baz. Nasza platforma pozwala na przygotowywanie mailingu od podstaw- tzn. od stworzenia własnej kreacji po analizę raportu po przeprowadzonej wysyłce. Mailing to jedna z najpopularniejszych form promocyjno – reklamowych, dla tego nie mogło go zabraknąć w portfelu świadczonych przez naszą firmę usług.